detachering - Bekijk alle berichten

belemmeringsverbod
Professioneel inhuren
Mag een gedetacheerde werknemer rechtstreeks voor de inlener gaan werken?

Regelmatig krijg ik de vraag voorgelegd of de gedetacheerde werknemer na uitdiensttreding zomaar in dienst mag treden bij de inlener. Ja, dat mag. Dat komt door het belemmeringsverbod uit artikel 9a Waadi.

Voor werkgevers en opdrachtgevers die regelmatig werknemers ter beschikking stellen aan een derde, is dit een materie waar dus serieus rekening mee moet worden gehouden. In deze blog leg ik uit hoe het belemmeringsverbod werkt, of het ook geldt voor de zzp’er en geef ik een paar tips en tricks. [Lees meer …]